Powitanie

 

 

Konkurs Działam z Pasją 2017

Konkurs "Działam z Pasją" 2017

Szanowni Państwo,

nazywam się Oliwia Samelak i prowadzę Centrum Wiedzy i Rozwoju Maximum Effort o.s. Jestem psychologiem i ekonomistą oraz absolwentką studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Z doświadczenia wiem, że dzięki pasji i zaangażowaniu można osiągać niesamowite efekty. Wierzę również, że każde doświadczenie życiowe, szczególnie takie, które początkowo wydaje się trudne, umacnia nas i przynosi rozwój.
Celem działania Maximum Effort jest pomaganie każdemu człowiekowi w maksymalizowaniu jego potencjału. Warsztaty, spotkania indywidualne, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami innych to skuteczne narzędzia, jakimi posługujemy się w swojej pracy.
Naszą ofertę kierujemy również do przedsiębiorstw, zwłaszcza tych działających w środowisku wielokulturowym oraz do tych, które planują ekspansję na rynki zagraniczne. Nastawienie na różnorodność i zaangażowani pracownicy to kluczowe aspekty sukcesu firmy.
Serdecznie zapraszam do kontaktu i zdobywania razem z nami szczytów swoich możliwości!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z pozdrowieniami,
Oliwia Samelak

Maximum Effort - Świat Pełen Możliwości